НОВОСТИ

АДОРА ИНЖЕНЕРИНГ СО СПЕЦИЈАЛНА ПРВОМАЈСКА НАЈПОВОЛНА ПОНУДА НА СТАНОВИТЕ ВО ОБЈЕКТОТ БИЛЈАНИНИ ИЗВОРИ ВО ОХРИД

По повод меѓународниот празник на трудот 1-ви мај и почетокот на туристичката сезона во Охрид, Адора инженеринг за своите купувачи има специјална понуда со најповолни

Прочитај повеќе »

ИЗБРАНИ СТИПЕНДИСТИТЕ НА ПРВАТА СЕРТИФИЦИРАНА АКАДЕМИЈА АДОРА ИНЖЕНЕРИНГ

Националната асоцијација на престижни академски граѓани НАПАГ ги избра  стипендистите на првата сертифицирана академија Academy Adora Inzenering, што ги доделува фондацијата проф. д-р Ванчо Чифлиганец.

Прочитај повеќе »

Со купен и уплатен стан во април, подарок-релаксирачки викенд за хуманите здравствени работници од Адора инженеринг

Подарок, релаксирачки викенд во привлечна спа дестинација добиваат лекарите и здравствените работници кои ќе купат и уплатат стан во Адора инженеринг во месец април. Градежната

Прочитај повеќе »

ЧЕСТИТ И ЗА МНОГУ ГОДИНИ ВЕЛИГДЕН. ХРИСТОС ВОСКРЕСНА, НАВИСТИНА ВОСКРЕСНА!

По повод Велигден, Адора инженеринг упатува честитка со поздравот Христос воскресна, навистина воскресна, до сите граѓани од православна вероисповед, МПЦ, претставници на институциите, деловни парнери

Прочитај повеќе »