ohrid preview_Page_123

ИЛИНДЕНСКА ПРОМОЦИЈА- КУПЕТЕ СТАН ВО ОХРИД И ДОБИЈТЕ ТЕЛЕВИЗОР

Адора инженеринг, која секогаш Ве изненадува со специјални промоции, по повод големиот национален празник Илинден, за секој купен стан Ви подарува телевизор. Обезбедете си нов дом за Вас и Вашето семејство во Охрид, најголемиот туристички центар во Македонија и изберете квалитетен, стабилен, функционален и економичен стан. Во Охрид ќе се заштитите од високите летни температури разладувајќи се во убавото Охридско Езеро и заборавете на клима уредите, одморајќи во својот  дом од Адора инженеринг.  Билјанини Извори, првиот енергетски ефикасен станбен објект во Охрид, е на само 15 минути пеш од строгиот центар на градот, близу плажите и планината Галичица, објект со препознатлив стил, на седум ката, со станови од 53, 58 и 59м2.  Празничната промоција важи до 4 август.

ohrid preview_Page_123

Архива