НОВОСТИ

НОВОСТИ

СО СЕКОЈ КУПЕН И УПЛАТЕН ДОМ ОД 15 ДО 23 МАЈ-ПОДАРОК ЗА СЕМЕЈСТВОТО

СО СЕКОЈ КУПЕН И УПЛАТЕН ДОМ ОД 15 ДО 23 МАЈ-ПОДАРОК ЗА СЕМЕЈСТВОТО

По повод 15-ти мај, светскиот ден на семејството, Адора инженеринг организира специјална промоција за семејствата кои ќе купат нов дом од овој потврден градежен бренд. Во знак на поддршка на семејството како основна клетка на општеството, Адора инженеринг за сите семејства кои ќе купат и уплатат стан во нашата компанија од 15 до 23 мај, обезбеди кујнски апарат за новото домаќинство. Со изградба на безбедните, квалитетни и економични домови, со внимание и грижа за купувачите, даваме придонес за создавање топло и среќно семејно катче, исполнето со хармонија и љубов. Не пропуштајте ја можноста со новиот дом, да добиете интересен подарок за семејството. Ве очекуваме да се јавите во нашата компанија на тел: 02 5 215 215 и 078 240 354. Promocija-semejstvo-FB-slika

Адора

Поврзани вести

21 години Лидер & Предводник во високата градба во Македонија

На 28-ми август, православниот празник Голема Богородица, во 2002 година, потврдениот успешен стопанственик, општественик и филантроп, проф. д-р Ванчо Чифлиганец ја основа приватната компанија Адора

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

МЛАДИТЕ НАТПРЕВАРУВАЧИ НА КБК АДОРА СО 5 – ЗЛАТНИ СРЕБРЕНИ И БРОНЗЕНИ МЕДАЉИ НА SERBIA OPEN WAKO EUROPEAN CUP

Младите талентирани кик боксери од КБК Адора, минатиот викенд остварија одлични резултати на Serbia Open, WAKO European Cup ranking tournament. Од турнирот во Белград, тие

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

СЛОБОДАН ИВЧЕСКИ НАШИОТ СЕНИОР МОТО КРОС ШАМПИОН СО ПОДДРШКА НА АДОРА ТРИУМФИРАШЕ НА СТАРТОТ НА СЕЗОНАТА 2023

Слободан Ивчески Цобо, државниот мото крос MX Сениор шампион, освои две први места натпреварувајќи се на првиот отворен Македонски шампионат со кој мото крос сезоната

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

ЧЕСТИТКИ ОД АДОРА ЗА ВРВНОТО ПРИЗНАНИЕ НА КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА „НАЈДОБРА БАНКА ВО СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ЗА 2023“

Компанијата Адора инженеринг, како еден од значајните поединечни акционери и квалификуван акционер во Комерцијална банка АД Скопје, на сите вработени, на целиот менаџерски тим и

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

АНТОНИО ДАМЈАНОВСКИ НАШИОТ НАЈУСПЕШЕН МЛАД МОТО КРОС ТАЛЕНТ СО НАТАМОШНА ПОДДРШКА НА АДОРА ЈА СТАРТУВА НОВАТА СЕЗОНА

Со трка на отворениот македонски шампионат во недела во Гевгелија, нашата Адора Атлета Антонио Дамјановски, најталентираниот, најмлад и најуспешен мото крос возач во Македонија, ја

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ