НОВОСТИ

НОВОСТИ

ГАРАЖА ЗА ПОЛА ЦЕНА-ПРОЛЕТНА ПРОМОЦИЈА НА АДОРА ИНЖЕНЕРИНГ

ГАРАЖА ЗА ПОЛА ЦЕНА-ПРОЛЕТНА ПРОМОЦИЈА НА АДОРА ИНЖЕНЕРИНГ

Со пролетната промоција, која продолжува по повод Првомајското празнување,  Адора Инженеринг на граѓаните им нуди исклучителна можност и по Велигденските празници да купат  модерен паркинг простор по половина цена. Целта на на оваа промоција е купувачите оваа пролет со специјална поволност-попуст од 50 % да станат сопственици на модерна гаража за својот автомобил во станбените објекти на Адора Инженеринг во Скопје, Охрид и Струмица.

Сите купувачи на нов елитен стан во објектите на единствениот градежен супербренд Адора Инженеринг во Македонија во текот на 2014-та година, имаат можност да добијат гратис најнов тип автомобил ПОЛО Фолксваген, за што добитникот ќе биде извлечен со наградна игра на 26 декември годинава.

Модерен подземен паркинг во станбен објект на Адора Инженеринг
Скопје-Аеродром Центар
Скопје-Центар-Под Водно
Скопје-Аеродром Ново Лисиче

Адора

Поврзани вести

Адора инженеринг во ТОП 200 – Успешна приказна од градежната индустрија

„Адора инженеринг, којашто го прослави својот 20ти роденден изминатата година, неуморно продолжува да работи и да постигнува нови успеси“- објави едицијата 200 НАЈГОЛЕМИ И НАЈУСПЕШНИ

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Најчитаните српски медиуми пишуваат за нашиот комплекс 21st Century Zlatibor

Воодушевени од неодамнешните објави на најпрестижните светски instagram профили за архитектура, ентериер и дизајн, кои низ текст и фотографии, во суперлатив го претставија новиот апарт

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Со акцијата „Во спомен на Биби“, Адора обезбеди преглед на дојка за сите свои вработени жени

Под мотото „Свесни сме“, Адора Бизнис Групацијата организирано се придружи на розовиот октомври, месецот посветен на подигнување на свеста кај жените, за заедничка борба против

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Адора со хотелот на Златибор се најде на најпрестижните блогови за архитектура и дизајн во светот

„21st Century Zlatibor е уникатен кондо хотел лоциран во прекрасниот Златибор, во срцето на српските планини. Изграден од регионално реномираната Адора Бизнис Групација, тој е

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

„ОАЗА ОД ВКУС И ЕЛЕГАНЦИЈА НАСРЕД ПЛАНИНСКИ АМБИЕНТ“- 21ST CENTURY ZLATIBOR НИЗ ОБЈЕКТИВОТ НА SRBTEL.MK

Најпосетената планина во Србија, ова лето прослави 130 години од воведувањето на организираниот туризам. Во годината на јубилеот, за љубителите на планинскиот хедонизам, на Златибор

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

21 години Лидер & Предводник во високата градба во Македонија

На 28-ми август, православниот празник Голема Богородица, во 2002 година, потврдениот успешен стопанственик, општественик и филантроп, проф. д-р Ванчо Чифлиганец ја основа приватната компанија Адора

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ