НОВОСТИ

НОВОСТИ

АДОРА СО НАГРАДНОТО ПАТУВАЊЕ ВО ДУБАИ ЗА КУПЕН СТАН, НА МАРИНА И ГОРАН СТОЈМЕНОВИЌ ИМ ПОДАРИ НЕЗАБОРАВНА ПРОСЛАВА НА 10 ГОДИШНИНАТА ОД БРАКОТ НА НАЈВИСОКАТА КУЛА ВО СВЕТОТ

АДОРА СО НАГРАДНОТО ПАТУВАЊЕ ВО ДУБАИ ЗА КУПЕН СТАН, НА МАРИНА И ГОРАН СТОЈМЕНОВИЌ ИМ ПОДАРИ НЕЗАБОРАВНА ПРОСЛАВА НА 10 ГОДИШНИНАТА ОД БРАКОТ НА НАЈВИСОКАТА КУЛА ВО СВЕТОТ

Добро е познато во јавноста дека Адора Инженеринг не продава само м² станбен простор, туку безбеден, долгорочно штедлив, еко дом А-класа со врвен европски квалитет. Она што го издвојува овој градежен супербренд од другите е приоритетот во бизнис стратегијата за посветена постојана грижа за купувачите кои со новиот дом добиваат многу повеќе, како посета на Дубаи, крстарење низ Медитеранот, гратис паркинг простор, можност за добивање автомобил ПОЛО и други вредни награди. Неодамна од наградното патување „Со Адора во Дубаи“, со прекрасни спомени се вратија купувачите на стан Марина и Горан Стојменовиќ, кои уживаа во атракциите на градежното и урбанистичко чудо и на врвот на највисоката кула во светот Burj Khalifa во уникатен и незаборавен амбиент, со многу емоции и возбуда, ја прославија 10 годишнината од нивниот брак со желби тој да биде среќен и долговечен.

Среќните купувачи на стан од Адора Инженеринг, на наградното патување во Дубаи, 10 годишнината од брак незаборавно ја прославија на највисоката кула на светот Бурџ Калифа

2014-та година, купувачот Зоран Петрески ќе ја памети по незаборавното крстарење со луксузен модерен брод низ Медитеранот, Ибица, Барцелона и Марсеј, како подарок од Адора Инженеринг за купен стан летото од оваа градежна компанија.

Зоран Петрески, за купен стан во лето-2014-та со Адора на луксузен брод крстареше низ Медитареанот, Ибица, Барцелона и Марсеј

 

 

 Адора Инженеринг и во иднина ќе ги изненадува своите купувачи со вредни и интересни награди, со цел да им ја зголеми среќата од изборот на новиот еко дом од овој докажан градежен супербренд.

Адора

Поврзани вести

Адора инженеринг во ТОП 200 – Успешна приказна од градежната индустрија

„Адора инженеринг, којашто го прослави својот 20ти роденден изминатата година, неуморно продолжува да работи и да постигнува нови успеси“- објави едицијата 200 НАЈГОЛЕМИ И НАЈУСПЕШНИ

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Најчитаните српски медиуми пишуваат за нашиот комплекс 21st Century Zlatibor

Воодушевени од неодамнешните објави на најпрестижните светски instagram профили за архитектура, ентериер и дизајн, кои низ текст и фотографии, во суперлатив го претставија новиот апарт

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Со акцијата „Во спомен на Биби“, Адора обезбеди преглед на дојка за сите свои вработени жени

Под мотото „Свесни сме“, Адора Бизнис Групацијата организирано се придружи на розовиот октомври, месецот посветен на подигнување на свеста кај жените, за заедничка борба против

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Адора со хотелот на Златибор се најде на најпрестижните блогови за архитектура и дизајн во светот

„21st Century Zlatibor е уникатен кондо хотел лоциран во прекрасниот Златибор, во срцето на српските планини. Изграден од регионално реномираната Адора Бизнис Групација, тој е

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

„ОАЗА ОД ВКУС И ЕЛЕГАНЦИЈА НАСРЕД ПЛАНИНСКИ АМБИЕНТ“- 21ST CENTURY ZLATIBOR НИЗ ОБЈЕКТИВОТ НА SRBTEL.MK

Најпосетената планина во Србија, ова лето прослави 130 години од воведувањето на организираниот туризам. Во годината на јубилеот, за љубителите на планинскиот хедонизам, на Златибор

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

21 години Лидер & Предводник во високата градба во Македонија

На 28-ми август, православниот празник Голема Богородица, во 2002 година, потврдениот успешен стопанственик, општественик и филантроп, проф. д-р Ванчо Чифлиганец ја основа приватната компанија Адора

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ