НОВОСТИ

НОВОСТИ

Купете апартман во 21st Century Zlatibor и освојте патување на Куба за две особи

Купете апартман во 21st Century Zlatibor и освојте патување на Куба за две особи

Adora Business Group ја продолжува долгогодишната традиција, нашите купувачи со новиот купен стан, секогаш да добијат нешто повеќе!

Овојпат, компанијата одлучи да ги израдува сите купувачи на инвестициските апартмани во нашиот најнов хотелско-резиденцијален комплекс 21st Century Zlatibor Residence, Spa & Wellnes by Adora, со егзотично патување на Куба, итоа за две особи.

Повод за овој вреден подарок, покрај традицијата е и атмосферата на новогодишно-божиќните празници и меѓусебното дарување на внимание и почит. Затоа, акцијата трае од 25.12.2021, до крајот на празничната еуфорија, 15.01.2022, вклучувајќи ја и Православната Нова Година.

Посетите го прекрасниот Златибор и нашиот премиум објект во периодот на акцијата, израдувајте се себеси и Вам драга особа, со планински хедонизам и кубански туризам!

Посетете ги нашите канцеларии во Скопје и Златибор и закажете разгледување на објектот.

Адора

Поврзани вести

21 години Лидер & Предводник во високата градба во Македонија

На 28-ми август, православниот празник Голема Богородица, во 2002 година, потврдениот успешен стопанственик, општественик и филантроп, проф. д-р Ванчо Чифлиганец ја основа приватната компанија Адора

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

МЛАДИТЕ НАТПРЕВАРУВАЧИ НА КБК АДОРА СО 5 – ЗЛАТНИ СРЕБРЕНИ И БРОНЗЕНИ МЕДАЉИ НА SERBIA OPEN WAKO EUROPEAN CUP

Младите талентирани кик боксери од КБК Адора, минатиот викенд остварија одлични резултати на Serbia Open, WAKO European Cup ranking tournament. Од турнирот во Белград, тие

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

СЛОБОДАН ИВЧЕСКИ НАШИОТ СЕНИОР МОТО КРОС ШАМПИОН СО ПОДДРШКА НА АДОРА ТРИУМФИРАШЕ НА СТАРТОТ НА СЕЗОНАТА 2023

Слободан Ивчески Цобо, државниот мото крос MX Сениор шампион, освои две први места натпреварувајќи се на првиот отворен Македонски шампионат со кој мото крос сезоната

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

ЧЕСТИТКИ ОД АДОРА ЗА ВРВНОТО ПРИЗНАНИЕ НА КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА „НАЈДОБРА БАНКА ВО СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ЗА 2023“

Компанијата Адора инженеринг, како еден од значајните поединечни акционери и квалификуван акционер во Комерцијална банка АД Скопје, на сите вработени, на целиот менаџерски тим и

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

АНТОНИО ДАМЈАНОВСКИ НАШИОТ НАЈУСПЕШЕН МЛАД МОТО КРОС ТАЛЕНТ СО НАТАМОШНА ПОДДРШКА НА АДОРА ЈА СТАРТУВА НОВАТА СЕЗОНА

Со трка на отворениот македонски шампионат во недела во Гевгелија, нашата Адора Атлета Антонио Дамјановски, најталентираниот, најмлад и најуспешен мото крос возач во Македонија, ја

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ