НОВОСТИ

НОВОСТИ

САБОТА-19 ЈУЛИ ОД 13 ДО 14 ЧАСОТ НА ПЛАЖАТА КУБА ЛИБРЕ ВО ОХРИД ПРОМОЦИЈА НА НАЈПОВОЛЕН СЕМЕЕН СТАНБЕН КРЕДИТ НА АДОРА ИНЖЕНЕРИНГ И ШПАРКАСЕ БАНКА

САБОТА-19 ЈУЛИ ОД 13 ДО 14 ЧАСОТ НА ПЛАЖАТА КУБА ЛИБРЕ ВО ОХРИД ПРОМОЦИЈА НА НАЈПОВОЛЕН СЕМЕЕН СТАНБЕН КРЕДИТ НА АДОРА ИНЖЕНЕРИНГ И ШПАРКАСЕ БАНКА

Во рамки на акцијата „На кафе со Шпаркасе Банка“, утре, сабота, 9-ти јули, од 13 до 14 часот на популарната плажа Куба Либре во Охрид, заедно со купонот за кафе и други подароци, посетителите ќе добијат промотивен флаер со кој во соработка со Шпаркасе Банка, Адора Инженеринг нуди семеен станбен кредит за купување еко дом со европски квалитет во објектот Билјанини Извори во Охрид, со специјални поволности. На промотивниот настан, сите заинтересирани ќе добијат детални информации за понудата на елитните станови во енергетски ефикасниот објект А класа на Адора Инженеринг во Охрид, каде за користење на кредит преку Шпаркасе банка купувачите не плаќаат трошоци за одобрување, ниту нотарски трошоци во промотивниот период до 30-ти септември годинава. Овој летен викенд во Охрид не смее да се пропушти промотивната акција на Адора Инженеринг и Шпаркасе Банка на плажата Куба Либре.

 

Адора

Поврзани вести

Адора инженеринг во ТОП 200 – Успешна приказна од градежната индустрија

„Адора инженеринг, којашто го прослави својот 20ти роденден изминатата година, неуморно продолжува да работи и да постигнува нови успеси“- објави едицијата 200 НАЈГОЛЕМИ И НАЈУСПЕШНИ

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Најчитаните српски медиуми пишуваат за нашиот комплекс 21st Century Zlatibor

Воодушевени од неодамнешните објави на најпрестижните светски instagram профили за архитектура, ентериер и дизајн, кои низ текст и фотографии, во суперлатив го претставија новиот апарт

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Со акцијата „Во спомен на Биби“, Адора обезбеди преглед на дојка за сите свои вработени жени

Под мотото „Свесни сме“, Адора Бизнис Групацијата организирано се придружи на розовиот октомври, месецот посветен на подигнување на свеста кај жените, за заедничка борба против

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Адора со хотелот на Златибор се најде на најпрестижните блогови за архитектура и дизајн во светот

„21st Century Zlatibor е уникатен кондо хотел лоциран во прекрасниот Златибор, во срцето на српските планини. Изграден од регионално реномираната Адора Бизнис Групација, тој е

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

„ОАЗА ОД ВКУС И ЕЛЕГАНЦИЈА НАСРЕД ПЛАНИНСКИ АМБИЕНТ“- 21ST CENTURY ZLATIBOR НИЗ ОБЈЕКТИВОТ НА SRBTEL.MK

Најпосетената планина во Србија, ова лето прослави 130 години од воведувањето на организираниот туризам. Во годината на јубилеот, за љубителите на планинскиот хедонизам, на Златибор

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

21 години Лидер & Предводник во високата градба во Македонија

На 28-ми август, православниот празник Голема Богородица, во 2002 година, потврдениот успешен стопанственик, општественик и филантроп, проф. д-р Ванчо Чифлиганец ја основа приватната компанија Адора

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ